Atrakcje weselne Kraków

Home » Atrakcje weselne Kraków

Atrakcje weselne dla gości

Marzysz o ślubie jak z bajki? Chcesz, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a goście wyszli z uroczystości zadowoleni? Postaw na weselne atrakcje. Atrakcje weselne bowiem, to teraz coś więcej niż dobra orkiestra, wódka i jedzenie. Naszym zadaniem jest dostarczyć Ci maksimum dobrej zabawy, angażując w to Twoich gości! Pozbądź się skrępowania przed obiektywem fotografa i pozwól swoim gościom robić sobie zdjęcia samemu! Fotobudka to jedna z najchętniej wybieranych atrakcji z naszej oferty. Aby zdjęcia nie były nudne dostarczamy Ci gadżety i świetny design! Jak zapewne wiesz, alkohol pobudza nas do otwartości. Jednak nie każdy preferuje wódkę w czystej postaci. Niepisaną królową polskich wesel, wzbogać o bar i profesjonalnego barmana! Wybierz menu drinków i zaserwuj pokaz dobrego gustu. Atrakcją weselną dla gości z pewnością będzie także czekoladowa fontanna. Zarówno łasuchy dostrzegą jej ogromne walory, jak i koneserzy sztuki, lubujący się w nietuzinkowych formach i kształtach. Najlepiej zapamiętujemy, to, co nie jest dla nas „standardem”. Wyróżnij się spośród dziesiątek innych uroczystości i zostań zapamiętany przez długi czas. Niech czar Twojego wesela nie pryśnie po samym przyjęciu. Postaw na atrakcje ślubne i weselne, które rekomendowane są przez naszych Klientów. Prócz narzędzi dajemy Ci także animację. Wynajmując budkę fotograficzną, masz oparcie w naszym animatorze, który towarzyszy Ci w tym wyjątkowym dniu. Czym też byłby bar bez wyszkolonego barmana, znającego nie tylko wyborne smaki, ale i sztuczki. Zaserwuj fontannę z czekolady lub alkoholową – niech goście zaczną bawić się jedzeniem! Jeśli preferujesz egzotyczne klimaty – postaw owocową palmę, lub pokaż staropolskie bogactwo na wiejskim stole! Doskonale wiemy, że jednym z najważniejszych dni w Twoim życiu będzie ślub. Atrakcje weselne jedynie uwieńczą tą doskonałą imprezę! Zaskocz swoich gości licznymi urozmaiceniami. Zapraszamy do skorzystania z oferty imprezowego raju. Z tym, że to raj – dojedzie do Ciebie :).

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą atrakcji na imprezy i przyjęcia. Zamawiając więcej niż jedną atrakcję możesz liczyć na atrakcyjne rabaty,

Oprócz Krakowa i małopolski dojedziemy też … wszędzie:)

Fotobudka

Wynajmujemy budkę robiącą zdjęcia tuż po zrobieniu serii fotek, dostarczając uczestnikom imprezy dużo zabawy i uśmiechu. Goście wybierają rekwizyty, przygotowane wcześniej przez nas. Wciskamy start robimy 3 zdjęcia, czekamy 20 sekund i voila mamy dwa wydruki. Jeden dla gości dugi na pamiętane w księdze gości.

 

Mobilny Bar

Alkohol jest nieodłącznym elementem imprezy. Kultura picia alkoholu się zmienia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości oferujemy wynajem i obsługę stanowisk barmańskich, które pozwolą na serwowanie kolorowych i pysznych drinków

 

Fontanna Czekoladowa

W naszej ofercie znajduje się również wynajem fontanny z pysznymi kaskadami gorącej czekolady. W połączeniu z owocami gwarantuje gościom przyjęcia przysłowiowe niebo w gębie. Fontanna wraz podświetlanym postumentem i staranie przygotowanymi owocami stanowi również piękną dekoracje stołu.

 

Fontanna alkoholowa

Drugi rodzaj fontann pozwala na samoobsługowe serwowanie przygotowanego przez nas ponczu w niezwykle wystawnej formie.

 

Palma owocowa

Doskonałe uzupełnienie słodkiego stołu o owoce w efektownej formie koreczków ułożonych na kształt palmy owocowej. Doskonały dodatek do fontanny czekoladowej.

 

Stół wiejski

Oferujemy wynajęcie stołu wiejskiego, wraz z regionalnymi przysmakami przygotowanymi w naturalnej formie przez polskich rolników. Trochę adrenaliny nie zaszkodzi ;)

color
https://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable/
https://www.imprezowyraj.pl/
#c9a866
style1
default
Wczytywanie...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
https://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off