Fontanna alkoholowa

Atrakcje na wesele

Home » Fontanna alkoholowa

Na dobrej imprezie, nie może zabraknąć dobrego alkoholu! Trunki wysokoprocentowe towarzyszą ucztom od starożytności i to chyba nie przypadek:) Podane w odpowiedniej formie dodają ekstrawagancji przyjęciu! Zresztą zobaczcie sami jak prezentuje się nasza fontanna alkoholowa.

Fontanna alkoholowa


Wypożyczenie fontanny

399 ZŁOTYCH
  • Wys. 74 cm, średnica 48 cm
  • poj. 19 litrów
  • Jednorazowe kieliszki 150 szt
  • Podświetlany postument
  • różne tryby kolorów.
  • Dowóz z przygotowaniem fontanny do pracy
  • do 40 km od Krakowa.

200 ZŁOTYCH - KOSZT PRZYGOTOWANIA PONCZU PRZEZ NAS


ZAINTERESOWANY NASZYMI USŁUGAMI?


Fontanna alkoholowa – Kraków


Każde ważne wydarzenie w naszym życiu wymaga odpowiedniego uwieńczenia. Nieodzownym elementem podczas wznoszenia toastów jest kieliszek szampana lub wina. I mówiąc szczerze – żadna impreza nie obejdzie się bez dobrego alkoholu. Dlatego dajemy Ci niepowtarzalną szansę, aby Twój „drink” wzbudził na przyjęciu entuzjazm wśród gości. Fontanna alkoholowa! Kraków jest jednym z najbardziej „rozszalałych” miast. Jeśli planujesz wesele, napełnij fontannę owocowo-alkoholowym ponczem. Zdecydowanie już sama forma podania drinku zachęci gości do degustacji. Dosłownie i w przenośni na Twoim przyjęciu, każdy poczuje się jak w krainie tryskającego szczęścia ;). Alkoholowa fontanna w Krakowie świetnie uzupełni się także w duecie z czekoladową fontanną. Bo w końcu nie możemy zapominać także o kierowcach i małolatach . Do fontanny dodajemy także podświetlany postument, który nawet w ciemnościach przyciągnie do siebie rzesze spragnionych dobrej zabawy gości. Postaw na efekt WOW! Jedna fontanna pomieści w sobie około 19 litrów wybranego trunku. Nawet jeśli postawisz na królową polskich wesel – czystą wódkę – z fontanny będzie się piło o wiele lepiej, a z pewnością efektowniej.

Wynajem fontanny alkoholowej


Jeżeli rozważasz urządzenie imprezy osiemnastkowej nie możesz zapomnieć o alkoholu! Pod warunkiem, że i Twoi współtowarzysze są już pełnoletni. Jeśli marzysz o niezapomnianej atrakcji i niespodziance dla swoich gości – weź pod uwagę fontannę alkoholową! Wynajem w Krakowie jest możliwy. Nie trać pieniędzy na wymyśle drinki – postaw na ekstrawagancką i burżuazyjną fontannę. Niech goście widzą luksus i płynący strumieniami alkohol. Paniom planującym wieczór panieński – proponujemy owocowe poncze, Panom zaś – klasyczny Burbon lub whisky. Jeśli preferujesz bezalkoholowe imprezy lub organizujesz np. Baby Shower – postaw na wariant bezalkoholowy. Za fontanny alkoholowej wynajem w Krakowie zapłacisz jedynie za jej wypożyczenie. Dowóz masz gratis. Przyjedziemy i rozłożymy sprzęt do pracy. Zaskocz swoich gości niekonwencjonalną atrakcją i przekonaj się sam, że piękny wygląd fontanny zachęci nawet najbardziej opornych do degustacji :).

color
https://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable/
https://www.imprezowyraj.pl/
#c9a866
style1
default
Wczytywanie...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
https://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off