Fotobudka Kraków

Home » Fotobudka Kraków
najlepsza-fotobudka-min

Oferta dla klientów indywidualnych. Ceny dla firm ustalamy indywidualnie.

Fotobudka cena

2 GODZINY

799 ZŁOTYCH

3 GODZINY

999 ZŁOTYCH

4 GODZINY

1199 ZŁOTYCH

W CENIE KAŻDEGO PAKIETU WYNAJMU:


NIELIMITOWANA ILOŚĆ ZDJĘĆ

Nielimitowana liczba kopii. Nie znajdziecie tego wszędzie 😉

OBSŁUGA

Nie postawiamy Państwa samych :) Minimum jeden asystent

DOJAZD DO 30 KM OD KRAKOWA

Jest dalej? Bez obaw coś wymyślimy :) Jeździmy po całej Małopolsce i nie tylko :)

GALERIA ON LINE/ PENDRIVE

Otrzymacie Państwo od razu po imprezie pendriv’a ze zdjęciami. Uruchomimy też galerie z fotobudki on line.

NA TLE KONKURENCJI WYRÓŻNIA NAS

Budka fotograficzna

ORYGINALNY DESIGN

Zdjęcie z fotobudki

STUDYJNA JAKOŚĆ FOTOGRAFII

Gadżety do fotobudki

DUŻA KOLEKCJA GADŻETÓW
W TYM AUTORSKIE DREWNIANE TABLICZKI

Najlepsza obługa fotobudki

SUPER OBSŁUGA!

Fotobudka na wesele - Kraków


Chcesz zachować swoje wspomnienia na dłużej? Lubisz wracać do chwil, w których uśmiech nie schodził Ci z twarzy? Chyba wszyscy to kochamy. Zaserwuj swoim gościom atrakcję, dzięki której choć na chwilę będą mogli wrócić do dziecięcych lat, kiedy bezkarne były przebieranki i beztroskie swawole. Naszą propozycją jest fotobudka. Kraków jest jednym z głównym miast, w którym działamy. Fotobudka da Ci niepowtarzalną szansę na uwiecznienie radosnych chwil na zdjęciu, które wydrukuje się już po 20 sekundach! Prócz nielimitowanych zdjęć otrzymujesz od nas zestaw gadżetów i przebrań, które ubarwią Twoją fotografię. Prócz analogowych fotek, z łatwością możesz moderować także swoje konto na Facebooku, wrzucając na tablicę zdjęcia z imprezy. Jeśli planujesz ślub, zapewne jesteś na bieżąco z trendami i wiesz, że istnym „must have” jest fotobudka na wesele. Kraków już zaciera ręce na myśl o akrobacjach i „wygłupach”, którym będzie mógł się oddać na Twoim przyjęciu. Bawmy się w tym dniu razem! Gwarantujemy, że będzie niezapomnianie!

Fotobudka – wynajem


Budka jest automatem do robienia i drukowania zdjęć jego obsługa jest bardzo intuicyjna. Pierwowzorem obecnej wersji są fotobudki umieszczane dawniej na dworcach. Ich działanie jest identyczne z tym, że nie wrzucamy do nich monet.

Klikamy „START” wcześniej dobierając wybrane gadżety i rekwizyty. Budka robi serie zdjęć. Czekamy 20 sek i otrzymujemy wydruk. Nasza fotobudka drukuje w dwóch formatach 10×15 cm oraz dwa paski 5×15 cm. Wygląd wydruku i ilość zdjęć na nich ustalają Państwo z nami. Jesteśmy tu bardzo elastyczni, indywidualne projekty nie są problemem.

Jesteśmy z Krakowa, automatycznie obszar naszych działań skupia się na Małopolsce. Oprócz stolicy małopolski odwiedzamy również Zakopane, Nowy Targ, Olkusz, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów.

Dlaczego Imprezowyraj?


Gwarantujemy najlepszą jakość zdjęć oraz wydruku. Zdjęcia wykonywane są przez lepszy niż standardowy aparat(nie jest to standardowa wyposażana fotobudka w najtańszą lustrzankę). Drukowanie odbywa się na drukarce termosublimacyjnej, używanej w salonach fotograficznych. Dodatkowo profile kolorów zostały skalibrowane przez specjalistę w tej dziedzinie.

Nasze wydruki szablony są staranie w autorski sposób zaprojektowane. W swojej ekipie mamy Piotrka, na codzień zajmującego się zawodowo grafiką komputerową dlatego wykonanie indywidualnego brandingu nie stanowi problemu. Udostępniamy możliwość wysyłania zdjęć do sieci od razu po ich wykonaniu w oczekiwaniu na wydruk. Z naszą fotobudką wyślesz zdjęcie na swojego facebooka, maila, twittera lub opublikujesz na firmowym fan page’u. Nasza fotobudka posiada również niestandardowy design:)

Jednym zdaniem. Znamy się na rzeczy! Dbamy o szczegóły:)

Budka fotograficzna - Kraków


Jeżeli szukasz niecodziennego pomysłu, którym wszystkich zaskoczysz a przy tym ufundujesz gością świetną zabawę nie ma lepszej opcji niż fotobudka. Możecie nam wierzyć lub nie ale przeczytajcie opinie na naszym facebooku. Każdy pisze, że goście byli zachwyceni i tak właśnie jest :) Większość naszych klientów to pary weselne, jednakże obsługiwaliśmy też urodziny, studniówki, festyny oraz imprezy firmowe. Fotobudka dla firm jest świetnym narzędziem marketingowym. Oferujemy profesjonalne branding budki, wydruków i oraz integracje z social media :) Więcej na fotobudka dla firm.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy jest limit zdjęć?

Wykupują Państwo czas pracy fotobudki. Zrobimy tyle zdjęć ile Państwo zdążą zrobić.

Czy czas montażu jest wliczany w czas wynajmu?

Nie, czas montażu i demontażu odbywa się poza wykupionym czasem. Wszelkie prace techniczne jeśli się zdarzą podczas wykonywania zlecenia są odliczane np. co jakiś czas musimy zmienić papier, co zwykle nie zajmuje więcej niż 10 minut.

Czy ktoś obsługuje fotobudkę?

Zawsze minimum jeden(zwykle dwóch) asystent jest wyznaczony do obsługi i pomocy uczestnikom zabawy. Często pomagamy przy zmianie gadżetów:)

Jednakże obsługa fotobudki jest bardzo intuicyjna :)

Czy udostępniają Państwo gadżety?

Tak, mamy pokaźna liczbę gadżetów, peruek, kolorowych szalików, masek, okularów, kapeluszy i tabliczek, którą stale uzupełniamy 😉 Jeżeli mają Państwo jakieś specjalne życzenia prosimy napisać na pewno damy radę:)

Ile miejsca zajmuje fotobudka?

Potrzebujemy około 6 m2, do swobodnej zabawy i komfortu uczestników.

Jakie są wymagania techniczne związane z instalacją?

Potrzebujemy standardowego gniazda prądowego 230W. Jeżeli impreza jest na zewnątrz to niezbędne jest zadaszanie chroniące przed deszczem.

Jeśli chcą Państwo korzystać z udostępniania zdjęć do Internetu potrzebujemy połączenie z siecią Wi-fi. Możemy również zapewnić we własnym zakresie dostep do Internetu – wówczas potrzebujemy zasięgu 3G.

Ile trwa wydrukowanie zdjęć?

Druk zdjęcia trwa ok. 20 sekund(2 pasków 5×15 lub jednego zdjęcia 10×15).

Czy pomieszczenie musi być oświetlone?

Fotobudka posiada studyjną lampę błyskową, która radzi sobie nawet w najciemniejszych pomieszczeniach.

Czy możemy wysłać zrobione zdjęcia w formie cyfrowej?

Tak, udostępnimy w strefie klienta wszystkie zdjęcia . Dostęp do nich będzie możliwy jedynie z hasłem, by osoby postronne nie mogły zobaczyć zdjęć. Ponadto udostępniamy zdjęcia na pendrivie.

Co podlega personalizacji?

Mogą Państwo spersonalizować szablon wydruku, ekrany i komunikaty, oklejenie fotobudki, oraz tło, które znajduje się za fotografowanymi osobami.

Czy korzystają państwo z technologi green screen?

Tak, by fotobudka prawidłowo podkładała tło. Wymagane jest równomierne oświetlenie tła.

Technologia Green Screen pozwala zamienić zielone tło na dowolne inne zdjęcie. Dzięki kreatywności można uzyskać ciekawy efekt i umieścić fotografowanych np… na księżycu, Copacabanie lub też na krakowskim rynku:)

OFERTA DLA FIRM

Event firmowy, targi, impreza integracyjna lub promocyjna Twojej firmy!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom firm organizującym różnego rodzaju eventy. Przygotowaliśmy specjalna szczegółową ofertę oraz atrakcyjne ceny.

Zapomnij o wizytówkach i ulotkach! Zdjęcia z naszej fotobudki z Twoim logo wylądują w portfelu w najgorszym wypadku na tablicy korkowej:)

Sprawdź co możemy zrobić dla Twojej marki!

color
https://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable/
https://www.imprezowyraj.pl/
#c9a866
style1
default
Wczytywanie...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
https://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off