Barman na wesele Kraków

Home » Barman na wesele Kraków

Usługi barmańskie na wesele

Kraków – Polska stolica dobrej zabawy, znakomitych knajp i światowej klasy barmanów. Krakowscy mistrzowie serwowania drinków potrafią stworzyć niesamowity spektakl, o którym trudno zapomnieć. Swoim kunsztem i umiejętnościami graniczącymi z iluzją potrafią skraść niejedno show. Wybierając idealnego barmana na wesele w Krakowie i okolicach warto postawić na utytułowanego eksperta z bogatym doświadczeniem. Korzystając z naszej oferty wybierasz sprawdzonych ludzi z najwyższej klasy trunkami i sprzętem w cenie. Zarówno alkohole, jak i syropy oraz owoce do drinków pozostają w naszej gestii. Każdy gość otrzyma tyle drinków, na ile ma ochotę, a Ty nie będziesz musiał dopłacać!

Obsługa barmańska na wesele

Elegancki, uprzejmy i szarmancki barman na weselu w Małopolsce, oferujący damom Cosmopolitan, a panom Martini (koniecznie wstrząśnięte, niemieszane ;)), to już standard naszych regionalnych wesel. Wyszkolony w technice serowania koktajli i zaznajomiony z trendami w sztuce barmańskiej z przyjemnością przyrządzi najmodniejsze drinki, jak i stworzy dzieło według koncepcji degustującego.

EKSKLUZYWNY BAR

Oferujemy Państwu wynajem oraz obsługę mobilnego baru na przyjęcia weselne i nie tylko.

BAR RAJ


Praca barmana to także sztuka. Efektowne wykonanie drinków i innych koktajli może być doskonałą rozrywką również dla weselnych gości. Poza tym, że skosztują oni pyszne napoje, to będą mogli podziwiać barmański kunszt.

Nasi barmani są profesjonalistami w swojej branży. Posiadają doświadczenie zdobyte w znanych i cenionych krakowskich klubach, restauracjach oraz hotelach. Znają oni wiele technik, dzięki którym przygotowane drinki będą smaczne, a przy tym zostaną oryginalnie zaserwowane.

Dodatkowym, choć równie istotnym, atutem jest umiejętność nawiązania kontaktu z klientami, ponieważ barmani starają się wykonywać swoją pracę z przyjemnością i zadowoleniem.

DLACZEGO MY?


Nasz bar ma nie powtarzalny wygląd został zaprojektowany specjalnie dla nas. Oprócz swoich podstawowych funkcji pełni on rolę prezentacyjną Dodaje ekskluzywnego charakteru przyjęciu czyniąc go bardziej prestiżowym. Wykończony jest szkłem oraz pikowana skórą, która dodatkowo jest efektownie podświetlona.

JAK DZIAŁAMY


Pierwszym etapem jest dostosowanie menu do charakteru imprezy. Specjalizujemy się w obsłudze wesel, dlatego tez przygotowaliśmy przykładowe menu, które znajdują się poniżej. Menu powinno być dostosowane do tematu przyjęcia oraz do gości. Inne drinki preferują kobiety i mężczyźni itd :)

Następnie przyjeżdżamy wcześniej na miejsce imprezy, rozkładamy bar, przygotowujemy dekorację oraz owoce.  Na barze widoczny jest stojak z menu barowym. Na życzenie menu możemy rozłożyć również na każdym stole.

Na koniec proszę mi uwierzyć gości nie trzeba długo namawiać by podchodzili do nas:)

barman na wesele
 • DRINKI NO LIMIT

  Wszystkie alkohole (oprócz wódki weselnej) są w naszej gestii. Gwarantujemy, że wszystkie pozycje z karty będą dostępne całe przejęcie.

 • DOJAZD do 30 KM GRATIS!

  Powyżej 30 km cena za dojazd liczona wg. stawki 1zł/km

 • ALKOHOLE WYSOKIEJ JAKOŚCI

  Używamy bardzo dobrej jakości alkoholi i składników

 • OD A DO Z

  Nie musisz się martwić niczym!

Impreza z barmanem

Nie ma mowy, żeby zabrakło któregokolwiek składnika z karty – zadbamy, aby wszystkie składowe drinków były dostępne w barze do białego rana. Nie musisz martwić się o szkło ani chłodnie z lodem – zatroszczy się o nie sam barman. Wesele w Krakowie to impreza, na której dobrze muszą się bawić wszyscy goście – także ci niepijący i najmłodsi. Specjalnie dla nich stworzyliśmy serię drinków bezalkoholowych. Piękne, soczyście kolorowe i słodkie napoje wręczymy do rąk własnych rodzicom, co by mogli sprawdzić, czy ich pociechy piją drinki pozbawione procentów.

Drink bar na wesele

Poszukujesz barmana na wesele w Tarnowie lub innych rejonach Małopolski? Bez względu na adres przyjedziemy na miejsce z całym asortymentem. Przygotuj kilka metrów kwadratowych powierzchni na bar, a my zadbamy o całą resztę. Służąc kompetencją i serdecznym uśmiechem zapewnimy na przyjęciu dobrą atmosferę. Gwarantujemy też, że słowa przyśpiewki „A teraz idziemy na jednego…” zamienią się na „A teraz idziemy na kilka” ;).

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W razie wątpliwości cierpliwie odpowiemy na wszystkie pytania jakie skierują Państwo do nas drogą mailową lub telefoniczną.

Czy zapewniacie szkło?

Tak, w cenie wynajmu baru, zapewniamy szkło oraz wszelkie inne całe wyposażenie barmańskie.

Gdzie dojeżdżacie?

Jesteśmy z Krakowa i w większość zleceń mam z województwa małopolskiego. Dalej możemy dojechać za dodatkową opłatą.

Czy przygotowujecie także koktajle spoza karty?

Nie wymagamy znajomości drinków z karty. istotny dla nas jest kontakt z klientem. Uwzględnimy gusty i smaki i zrealizuje w obrębie posiadanych produktów.

Czy zapewniacie lód?

W cenę obsługi wliczony jest lód w kostkach oraz kruszony. Przywożony i przechowywany jest w specjalnych pudełkach, które pozwalają utrzymać temperaturę wymaganą by lód się nie roztopił.

Ile powierzchni potrzebujecie?

Potrzebujemy powierzchnię około 6 metrów kwadratowych.

Czy robicie drinki bezalkoholowe dla dzieci?

Tak, możemy wykonać koktajle na bazie świeżych owców i soków i syropów.

Drinki wręczamy tylko osobom dorosłym – nawet te bezalkoholowe.

Kto zajmuje się zbieraniem i myciem szkła?

Najbardziej komfortową sytuacją jest gdy obsługą sali bierze w swoje obowiązki obie te czynności.

W przypadku braku takiej woli ze strony wynajmowanego lokalu, musimy mieć zapewniony dostęp do bieżącej wody wówczas za dodatkową dopłatą pracuje z nami pomocnik – zbierający i myjący szkło

ZAINTERESOWANY NASZYMI USŁUGAMI?


color
http://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable/
http://www.imprezowyraj.pl/
#EDB44D
style1
default
Wczytywanie...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
http://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off