Sabrage czyli otwieranie szampana szablą

Home » Sabrage czyli otwieranie szampana szablą

Sabrage – czym jest?


Jeśli poszukujesz sposobu, który uświetni Twoją uroczystość i nada jej prestiżowego charakteru proponujemy niekonwencjonalny sposób otwarcia szampana. Sabrage. Kraków w mgnieniu oka przeniesie się do Francji i epoki Napoleona, w której do otwierania szlachetnego trunku używano szabli. Ucinano w ten sposób szyjkę szklanej butelki. Dziś sabrage praktykowany jest w najlepszych restauracjach na całym świecie lub oficjalnych, eleganckich spotkaniach, jubileuszach i ceremoniach. Podczas otwierania szampana nasi wyszkoleni kawalerowie ubrani są w szykowne fraki i posługują się klasyczną szablą. Z chęcią przyjedziemy także i na organizowaną przez Ciebie uroczystość i damy pokaz naszych umiejętności. Twoi goście z pewnością oniemieją z zachwytu! Ukoronuj swój wielki dzień wyjątkowym toastem. Wesele, chrzciny, komunia, osiemnastka, okrągła rocznica, jubileusz, a może zaręczyny … – każda okazja jest dobra. Ten dzień ma należeć do Ciebie i ma być zapamiętany przez wiele, wiele lat.

Otwieranie szampana szablą - Kraków


Sabrage nie jest jednak prostą praktykom. Ważny jest kąt nachylenia, znajomość odmian szampana, ciśnienia jakie znajduje się pod korkiem i oczywiście miejsca cięcia butelki szampana. Otwieranie w Krakowie tego szlachetnego trunku wiekową metodą, nie kosztuje Cię więcej niż butelka oryginalnego szampana. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Co więcej, otwieranie szampana szablą w Krakowie i podkrakowskich miejscowościach nie wiążę się dla Ciebie z dodatkowymi kosztami dojazdu. Jeśli cenisz sobie szlachetne detale, lubisz zaskakiwać swoich gości niecodziennymi atrakcjami i kochasz luksus – chyba nie musimy pytać, czy interesuje Cię takie rozpoczęcie Twojej uroczystości?  Jeśli jesteś ciekaw, jak wygląda w rzeczywistości francuska praktyka – obejrzyj filmiki na YouTube. Otwieranie szampana w Krakowie nie musi odbywać się tradycyjnie, przez wystrzelenie korka. Jesteśmy przekonani, że Sabrage swoją dystynkcją przykuje spojrzenia i zapadnie w pamięci na wiele lat.

sabarage

Otwieranie szablą szampana.

czyli sabarage:)

  • Dodaj odrobinę wystawności swojemu przyjęciu:)
  • „Samo otwieranie szampanów za pomocą szabli, czyli sabrage, stało się popularne w czasach napoleońskich, kiedy to właśnie w ten sposób kawalerzyści świętowali kolejne zwycięstwa francuskiej armii. Taki sposób otwierania butelek miał być żołnierskim sposobem na pozbycie się gromadzącego się pod korkiem drożdżowego osadu. Dzisiaj sabrage praktykuje się w najbardziej luksusowych restauracjach lub podczas oficjalnych ceremonii. „
  • Ubrani w elegancki frak i wyposażeni w piękną szable otworzymy szampana na twoim przyjęciu ucinając szyjkę butelki!
  • Koszt 100 zł.

color
http://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable/
http://www.imprezowyraj.pl/
#c9a866
style1
default
Wczytywanie...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
http://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off