Fotobudka Bielsko Biała

Home » Fotobudka Kraków » Fotobudka Bielsko Biała

Budka fotograficzna – Bielsko Biała


Jeżeli wiesz, czym jest budka fotograficzna, to wiedz również, że to świetna atrakcja na imprezy firmowe i eventy. Nasza budka fotograficzna jest wyposażona w doskonałej jakości sprzęt: aparat cyfrowy, drukarkę i papier fotograficzny. Ponad to istnieje możliwość zamieszczenia logo Waszej firmy na zdjęciach, a także niepowtarzalnego tła.
Bohaterowie zdjęć mogą skorzystać z naszych gadżetów, których posiadamy szeroki wybór. Zdjęcia wykonane w naszej budce fotograficznej w Bielsku- Białej będą zarówno świetną: pamiątką, jak i zabawą oraz reklamą Waszej firmy. Pamiętajcie, że zdjęcia po takiej imprezie firmowej będą długo krążyły w Internecie i przyczynią się do Waszej pozytywnej reklamy. Budka fotograficzna w Bielsku- Białej to także świetny sposób na integrację zespołu i kontrahentów, buduje bezpośrednie relacje i ułatwia późniejsze kontakty. Niesamowitą zabawę i dużo humoru da Wam nasza budka fotograficzna. Bielsko- Biała jest miastem, gdzie odbywa się wiele imprez i spotkań networkingowych, warto je uatrakcyjnić!
Tylko budka fotograficzna da Wam niezapomniane i wspomnienia z każdej imprezy!

Oferta wypożyczenia fotobudki dla klientów detalicznych. Ceny dla firm ustalamy indywidualnie.

2 GODZINY

800 ZŁOTYCH

3 GODZINY

1000 ZŁOTYCH

4 GODZINY

1200 ZŁOTYCH

W cenie każdego wynajmu fotobudki w Bielsku Białej


NIELIMITOWANA ILOŚĆ ZDJĘĆ

Zrobimy i wydrukujemy tyle zdjęć ile zdążycie zrobić :)

OBSŁUGA

Nie postawiamy Państwa samych :) Minimum jeden asystent

GALERIA ON LINE/ PENDRIVE

Otrzymacie Państwo od razu po imprezie pendriv’a ze zdjęciami. Uruchomimy też galerie z fotobudki on line.

Oryginalny design budki fotograficznej Imprezowy Raj

Fotobudka – wynajem


Marzysz o udanej imprezie rodzinnej? Weselu, przyjęciu komunijnym, chrzcinach? Fotubudka Bielsko- Biała na wynajem, to doskonała niespodzianka, także na wieczór panieński lub kawalerski! Chcesz, żeby Twoi goście dobrze się bawili bez względu na wiek i długo wspominali ten jedyny dzień? Tylko Fotobudka Bielsko – Biała! Wynajem takiej budki spełni Twoje oczekiwania i marzenia o udanej imprezie! Zadzwoń, ustal termin, wynajmij fotobudkę- przyjedziemy! Doskonałym pomysłem na dobrą zabawę i dużą porcję śmiechu jest fotobudka! Wynajmij ją od nas i rozbaw swoich gości. Udostępnimy Wam szereg eleganckich i zabawnych akcesoriów (kapelusze, okulary, peruki, wąsy, maski), aby zdjęcia wykonane w naszej fotobudce były nietuzinkowe. Zaletą naszej fotobudki jest doskonała jakość zdjęć, które zapewnia nowoczesny aparat cyfrowy oraz drukarka. Dodatkowym plusem jest także dowolna ilość odbitek dla każdego z Waszych gości. Fotobudka Bielsko- Biała, wynajem jej zapewni Ci nowoczesną zabawę i miłą pamiątkę z imprezy. Nasza fotobudka działa niezawodnie, dowozimy ją na wskazane przez Was miejsce na terenie Bielska- Białej i okolic. Zadzwoń, wynajmij i baw się dobrze z naszą fotobudką w Bielsku- Białej!

Dlaczego Imprezowyraj?


Jakość zdjęć oraz wydruku jest domeną naszej firmy. Zdjęcia, zrobione profesjonalnym cyfrowym aparatem, są atrakcyjne i mogą być świetną pamiątką z różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Dzięki wydrukowi na drukarce termosublimacyjnej zdjęcia mają doskonałą ostrość. Profile kolorów są z kolei doskonale skalibrowane. Zdjęcia wykonane w fotobudce w Bielsku-Bialej to niezapomniane chwile!

OFERTA DLA FIRM

Event firmowy, targi, impreza integracyjna lub promocyjna Twojej firmy!

ZAINTERESOWANY NASZYMI USŁUGAMI?


color
http://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable/
http://www.imprezowyraj.pl/
#c9a866
style1
default
Wczytywanie...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
http://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off