Orkiestra czy DJ co wybrać?

Oprócz dodatków i wszechobecnych atrakcji na ślubach najważniejszy jest właśnie wybór odpowiedniej muzyki. Coraz częściej jest tak, że tradycyjną orkiestrę zastępuje DJ. Jak wybrać odpowiednią formę dźwięków weselnych? Lepszy jest zespół z tradycyjnymi instrumentami czy może DJ z paletą muzyczną pod ręką?

Tradycja?

Tradycja głosi, że bez zespołu weselnego uroczystość się nie odbędzie. Jaką przyjemnością będzie skakanie do elektronicznych rytmów? Polacy chociaż się do tego głośno nie przyznają, to najlepiej na tego typu uroczystościach bawią się przy muzyce disco polo. Dobrze zagrane i odśpiewane utwory poderwą do tańca nawet najmniej towarzyskie osoby.

Na polskim rynku zespołów weselnych jest niezwykle dużo. Można je dobierać nie tylko pod względem umiejętności wokalnych, ale także charyzmy czy instrumentów, które wykorzystują w swojej pracy. Dzięki temu państwo młodzi będą pewni, że ich ślub będzie imprezą z wysokiej półki, a nie jedną ze zwyczajnych wydarzeń.

Co więcej zespoły weselne pozwalają uniknąć dodatkowych kosztów związanych z zatrudnianiem konferansjera, który będzie zabawiał gości, organizował zabawy i prowadził całą uroczystość. To wszystko sprawia, że są one znaczniej bardziej atrakcyjniejsze od zwykłego DJ’a.

Nowoczesność?

Są jednak i tacy, co wolą swoje wesele powierzyć w ręce profesjonalisty od imprez masowych. Nie można nie docenić jednak roli DJ’ów na tego typu uroczystościach. Po pierwsze, jest to znacznie tańsze rozwiązanie. Pozwala ono na zmniejszenie kosztów organizacji uroczystości.

Po drugie, młodzi, którzy woleliby uniknąć muzyki disco polo w trakcie swojej imprezy, mogą śmiało postawić na nieco bardziej nowoczesne dźwięki. Jednocześnie będą pewni, że wokalista nie popsuje żadnego utworu sprawiając, że goście będą chcieli uciec z imprezy z krzykiem.

Wybór należy do Ciebie!

Państwo młodzi powinni pamiętać, że ostatecznie słowo należy do nich. To czy wybiorą zespół weselny, czy DJ’a będzie świadczyło także o konwencji całej uroczystości. Co więcej, duże znaczenie ma tutaj średnia wieku gości. W zależności od tego czy będą to w większości młodzi ludzie, czy starsi należy dobrać gatunek muzyczny, więc i formę jego wykonania.

Post by Imprezowy Raj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *