Fotobudkowe gadżety – i kto jest debeściak?

Ta dostawa gadżetów jest inna niż pozostałe, dlatego zasłużyła na dodatkowy wpis na naszym blogu.
Zawsze powtarzamy sobie, że musimy dbać o detale tak by nasi klienci byli maksymalnie usatysfakcjonowani z naszych usług. Jak na razie jak widać po opiniach nam się to udaje ale chcemy być jeszcze lepsi dla Was drodzy przyszli klienci!
Od dzisiaj rezygnujemy z papierowego tandety jaką mają wszystkie fotobudki i możemy zaprezentować piękne drewniane gadżety i tabliczki. Szyk i Elegancja! Nie będziemy skromni i krzyczymy teraz głośno mamy NAJLEPSZE GADŻETY DO FOTOBUDKI!

Są najlepsze, ponieważ oprócz tego, że po jednym użyciu nie są pogniecione i powyginane ale tez dla tego, że są zaprojektowane przez nas. Od początku do końca czuwaliśmy nad przebiegiem produkcji. Czyni to je oryginalnymi i niepowtarzalnymi. Nigdzie indziej takich nie znajdziecie. Potwierdzają to Targi Młodej Pary w Krakowie w których uczestniczyliśmy w niedzielę. Fotobudek było kilka. Wszyscy odwiedzający zgodnie przyznawali na naszym stoisku, że nasze gadżety i design budki są najlepsze :)

imprezowe gadżety

W naszym zestawie znajdziecie minionka, meksykana i supermana. Nie zabraknie tabliczek „Super Mama” i „Super Tata” ale również mamy coś dla tych co „spali w kościele” czyli stricte weselne tabliczki :)
„(…)I kto jest debeściak?”

 

 

Post by Imprezowy Raj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *