Fotobudka na wesele

Home » Fotobudka Kraków » Fotobudka na wesele

Wesele z fotobudką

Wesela jest to jedna z najczęściej obsługiwanych przez nas imprez. Z sukcesem zaskakujemy weselnych gości nową, nieznana dotąd atrakcją w Polsce. Czemu fotobudka zawdzięcza sobie sukces na przyjęciach ślubnych? Chyba znamy odpowiedź na to pytanie:) Po pierwsze ludzie mogą pozwolić sobie na pewnego rodzaju szaleństwo i nie krępować się obecnością fotografa. Na tej podstronie chcieliśmy również Państwu zaprezentować możliwości naszej fotobudki oraz nasze jako osoby dostarczające je jako usługi.

Własny szablon wydruku

U nas możecie wybrać szablon wydruku przygotowany specjalnie na uroczystości weselne. Szablon może być spersonalizowany wg państwa życzenia. Jeżeli macie jakiś super pomysł pasujący do tematyki wesela, Waszych osobowości to świetnie Lubimy kreatywne pomysły! Chętnie zaprojektujemy je specjalnie dla Was wg. Waszego pomysłu.

Poniżej kilka stworzonych przez nas szablonów. Usługa ta jest całkowicie darmowa

księga gości weselnych

Księga Gości

Nasza fotobudka drukuje przeważnie dwie kopie(można ustawić inaczej). Jedna kopia pozostaje na pamiątkę dla Waszych gości. Mają oni też niepowtarzalną możliwość zrobienia Wam super pamiątki. Drugą odbitkę mogą wkleić do księgi gości zostawiając tez kilka słów na papierze obok. Czy nie wspaniale będzie wrócić do takich zdjęć za 5, 10, 20, 50 lat?

 

Księga gości również może mieć nie powtarzalny charakter. Oto kilka przykładów:

Koszt księgi gości to 100zł

pendrive fotobudka

A co ze zdjęciami?

Po pierwsze pendrive! Po zakończeniu imprezy otrzymujecie od nas pendrive ze wszystkimi fotkami! Macie poprawiny? Może pokaz slajdów :)

Po drugie media społecznościowe! Goście będa mogli wrzucać fotki u siebie na facebook’owej tablicy zaraz po ich wykonaniu! Wszystkie zdjęcia mogą natomiast znaleźć się na Waszym profilu.

Po trzecie mail. Zdjęcia mogą zostać wysłane na adres mailowy podany przez użytkownika maszyny. Opcja ta jest darmowa:)

Do wysłania zdjęć potrzebny jest dobry zasięg komórkowy(my dostarczamy internet) lub Internet wi-fi na sali weselnej.

gadżety do fotobudki

Gadżety!

Oczywiście je mamy i to całe mnóstwo! mamy tez takie weselne! Chcecie swoje własne? Napiszcie nam np. jakie chcecie tabliczki! Damy rade na pewno!

color
https://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable/
https://www.imprezowyraj.pl/
#c9a866
style1
default
Wczytywanie...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
https://www.imprezowyraj.pl/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off